Ile kosztują napisy z brązu lub ze stali nierdzewnej?

Jednym z elementów dekoracyjnych grobów naszych bliskich są napisy, a dokładnie forma w jakiej są wykonane. Ich wybór zależy przede wszystkim od preferencji rodziny. Często na styl liter ma wpływ wygląd samego nagrobka. Jeżeli wybierzemy grób w minimalistycznym stylu, to w podobnym klimacie powinniśmy wybrać napisy czy też inne dodatki, tak aby całość była ze sobą spójna.

Często klienci wahają się czy wybrać napisy metalowe ponieważ wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Natomiast jeśli już zostanie podjęte decyzja o wyborze takich liter to możemy Państwu zagwarantować, że litery, które oferujemy pochodzą od najlepszych producentów.

Oferujemy litery wykonane ze stali nierdzewnej kwasoodpornej oraz litery z brązu. Litery takie są odporne na warunki atmosferyczne. Nie zmieniają swojego kształtu czy koloru. Metodą, którą praktykujemy od wielu lat jest montaż litery dzięki bolcom, które każda z nich. W tablicy wiercimy niewielkie otwory na bolce i obsadzamy w nich litery. Taka metoda daje Nam pewność, że litera przytwierdzona jest na stałe do tablicy napisowej.

Ceny liter są zróżnicowane w zależności od rozmiaru. Większość producentów dysponuje następującymi wysokościami liter 3 cm, 4 cm, 5 cm i 6 cm. Zdarza się, że pod zamówienie produkowane są również inne wymiary. Litery z brązu lub ze stali nierdzewnej stanowią najdroższe rozwiązanie jeśli chodzi o napisy.


Przykładowa kalkulacja:

Ś.P. (wysokość 3 cm, 2 znaki)

Anna (wysokość  4 cm)

Nowak (wysokość 5 cm)

*12.12.1980 (wysokość 3 cm, 3 znaki)

+12.12.2019 (wysokość 3 cm, 3 znaki)

Ave Maria (wysokość 3 cm)

 

Litery wysokość 3 cm – 26 szt x 6,80 zł = 176,80 zł

Litery wysokość 4 cm – 4 szt x 8,00 zł = 32 zł

Litery wysokość 5 cm – 5 szt x 9,00 zł = 45 zł

Dodatki – 8 szt x 3,00 zł = 24 zł

Całkowity koszt liter = 277,80 zł

Koszt obsadzenia liter = 215 zł

Całość = 492,80 zł

*Podane ceny są cenami brutto na rok 2019.


 

Nowością jaką oferujemy Naszym klientom są litery na dwustronnej taśmie montażowej. Niemalże każdy wzór liter można zamówić do takiego montażu. Taśmy te są bardzo mocne i wytrzymałe.

Poniżej kilka Naszych bestsellerów jeśli chodzi o litery obsadzane.